وارد کننده اتصالات فشار قوی فولادی
یکی از بزرگترین و مجرب ترین وارد کننده های اتصالات فشار قوی فولادی در ایران بازرگانی پترو متریال برتر می باشد.پترو متریال برتر آماده ارائه بهترین خدمات و محصولات می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تهیه محصولات و لیست قیمت با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.


021-33978428

09121433638


وارد کننده اتصالات فشار قوی فولادییکی از مهم ترین وسیله ها و ابزارها در صنعت، اتصالات صنعتی هستند. اتصالات قطعه هایی هستند که به جهت تبدیل و تغییر سایز، تغییر مسیر، انشعاب لوله ها، متصل کردن لوله ها به یک دیگر و یا به دستگاه ها، قطعات، منابع دیگر و ... مورد استفاده قرار می گیرند.مثلا لوله کشی، اتصالات نیز به علت  قرار گرفتن در شرایط خاص و مقدار دما و همین طور فشار متفاوت، در طرح های متفاوتی تولید می شوند تا بتوانند با هر شرایطی و برای هر کاری، استفاده شوند.برای پیدا کردن نوع مناسب اتصالات برای لوله کشی، به اولین و مهم ترین چیزی که باید توجه شود، نوع سیال است.اتصالات فشار قوی :اتصالات فشار قوی نوعی از اتصالات صنعتی هستند که در کنار اتصالات جوشی جزو پرکاربردترین و رایج ترین اتصالات صنعتی به شمار می روند.این اتصالات بر خلاف اتصالات جوشی، در اندازه کوچک تر و برای لوله کشی هایی با لوله باریک تر معمولا برای سایزهای 4 اینچ و کوچکتر استفاده می شوند.این اتصال بیشتر برای لوله هایی که قطر کمتری دارند استفاده می شوند و معمولا دارای دوام و طول عمر نسبتا بالایی می باشند.
اتصالات فشار قوی در دما و فشار بالایی که استفاده از لوله مانیسمان الزامی است کاربرد دارد.
مشخصات اتصالات فشار قوی فولادی :این اتصالات از سایزهای 3/8 و در بعضی از محصولات تا سایز “4 اینج  طراحی و تولید می شود و جهت اتصال به لوله های بدون درز با رده های 80 ، رده 160 و رده XXS با فشار های 2000 ، 3000 ، 6000 و 9000 بکار برده می شود.اتصالات فشار قوی فولادی دارای دو دسته از نظر نوع اتصال می باشند ، اتصالات فشار قوی رزوه ای و اتصالات فشار قوی ساکت ولد ، اتصالات رزوه ای به صورت پیچی متصل می شوند و اتصال آن ها بسیار ساده می باشد.اتصالات فشار قوی ساکت ولد دارای لبه صاف می باشد و برای اتصال آن ها از جوشکاری مخصوص استفاده می شود و اتصال آن ها نسبت به رزوه ای مشکل تر و تخصصی تر می باشد و به هدف تحمل فشار بالا و آب بندی نیاز به دقت بالایی برای جوشکاری دارد.
این اتصالات در صنایع زیادی کاربرد دارد و در صنایع نفت و گاز بیشتر از نوع اتصالات ساکت ولد استفاده می شود. این اتصالات در صنایعی نظیر کارخانجات صنعتی ، صنایع بادی فشار بالا ، صنایع هیدرولیکی و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و دیکر صنایع به کار می روند.

از دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در بازرگانی پترو متریال برتر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
  • اتصالات فشار قوی فولادی

  • خرید اتصالات فشار قوی فولادی

  • فروش اتصالات فشار قوی فولادی

  • قیمت اتصالات فشار قوی فولادی

  • نمایندگی اتصالات فشار قوی فولادی

  • نماینده فروش اتصالات فشار قوی فولادی

  • وارد کننده اتصالات فشار قوی فولادیلطفا پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید.